![vsesdentur1](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/vsesdentur1-678x381.jpg)
До Всесвітнього Дня Туризму (27 вересня) викладачі коледжу – Пинзеник Л.М ., Федорова О.І., Данко В.В організували екскурсію для студентів спеціальностей “Готельно ресторанна справа“ і “Туризм”.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/vsesdentur4-1024x682.jpg)
Відвідали готель “Камелот”, “Verkhovyna Resort Medical & Wellness”, провів екскурсію екскурсознавець краю – Середяк А.В. по Невицькому замку. Щира подяка адміністрації закладів, директору ТА “Лайк тур”- Андрію Середяку!
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/vsesdentur2-1024x767.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/vsesdentur3-1024x767.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/vsesdentur5-1024x767.jpg)
Leave a Reply