![nir1247](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/nir1247-678x381.jpg)
Студенти ВСП “УТЕФК ДТЕУ” разом із завідувачами відділень та викладачами коледжу здійснили цікаву подорож до Угорщини, де з екскурсією відвідали зоопарк, в ході якої ознайомилися з представниками фауни з різних країн світу, мали нагоду спілкуватися в позааудиторній атмосфері, а також отримали масу позитивних емоцій та вражень.
Подорожуйте, навчайтесь та досліджуйте світ разом з
ВСП “УТЕФК ДТЕУ”
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/nir1245-1024x766.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/nir1246-1024x768.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/nir1248-768x1024.jpg)
Leave a Reply