![зображення_viber_2022-11-25_19-25-39-555](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/zobrazhennya_viber_2022-11-25_19-25-39-555-678x381.jpg)
Для студентів-першокурсників в межах вивчення курсу всесвітньої історії було проведено екскурсію “Ужгород чехословацький” викладачкою історії Вікторією Павлик. Маршрут починався з театральної площі, прямував набережною Незалежності до моста ім. Масарика. Студенти побачили локації, які пов’язані з історією Ужгорода міжвоєнного періоду: Липову алею, міський поштамт, місце, де колись протікав малий Уж, колишню жандармерію, тощо. Цікавими були пам’ятки, присвячені першому президенту Чехословаччини Томашу Масарику: ясен, міні-скульптурка, школа, погруддя, сквер, міст.
Leave a Reply