![зображення_viber_2023-03-20_19-24-02-885](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/zobrazhennya_viber_2023-03-20_19-24-02-885-678x381.jpg)
20 березня відбулося засідання методичної ради коледжу за участю представників студентства ІІ – ІІІ курсів всіх спеціальностей (освітньо-професійних програм). Директор, члени методичної ради та здобувачі освіти обговорили питання реалізації студентоорієнтованого навчання в освітньому процесі коледжу.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/zobrazhennya_viber_2023-03-20_19-24-12-676-1024x768.jpg)
Учасники обмінялися думками щодо оновлення освітньо-професійних програм, прагнення студентів до особистісного та професійного зростання, можливостей формування індивідуальної освітньої траєкторії навчання за рахунок освітніх компонентів вільного вибору, поєднання проблемно-орієнтованого навчання з елементами науково-дослідницької роботи, участі здобувачів освіти у профорієнтаційній роботі.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/zobrazhennya_viber_2023-03-20_19-24-11-306-1024x768.jpg)
Студенти мали можливість поставити запитання та висловити свої пропозиції щодо вдосконалення навчального процесу та дозвілля. Така співпраця керівництва, педагогічних працівників та здобувачів освіти є дуже важливою та позитивно впливає на якість освіти.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/zobrazhennya_viber_2023-03-20_19-24-10-181-1024x768.jpg)
Leave a Reply