![339114669_2785670391563702_7577143542027082582_n](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/339114669_2785670391563702_7577143542027082582_n-1-678x381.jpg)
В бібліотеці ВСП «УТЕФК ДТЕУ» відбувся виховний захід патріотичного характеру з використанням елементів національного спротиву на тему: «У ЄДНОСТІ НАША СИЛА».
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/339950706_195902193220199_5199868461162543881_n.png)
Студенти коледжу спеціальності « Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» підготували презентацію та повідомлення про створення та дію системи національного спротиву в Україні. Викладачі ознайомили присутніх з основними нормами Закону України «Про основи національного спротиву», тому що виконання цих норм – це захист рідної землі, свого краю й своєї родини, згуртування всіх українців навколо цих важливих ідей.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/339098308_1214780412497886_1152738888104531162_n.png)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/339107699_758927575753341_3827274625303700903_n.png)
Leave a Reply