![28835830-1](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/28835830-1-678x381.jpg)
Студенти коледжу пройшли екскурсійним маршрутом «Ужгород єврейський». Вони побачили будівлі колишньої єврейської школи та пекарні, де випікали мацу. Дізналися, де знаходився раввінат, синагоги хасидів, неологів, а також ортодоксальна синагога (сьогодні це будівля філармонії). Цікавим для студентів було приміщення колишньої ритуальної купальні – мікви.
Провела екскурсію викладачка всесвітньої історії Вікторія Павлик.
Кадри з екскурсії можна переглянути за цим посиланням
Leave a Reply