![WWII1](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/WWII1-678x381.jpg)
8 травня у світі вшановують пам’ять всіх жертв Другої світової війни 1939–1945 років. Вдруге ми відзначаємо цей день в умовах повномасштабної війни, злочини, які вчиняє нинішній агресор, не менш страшні, ніж ті, які людство побачило в роки Другої світової. В цих умовах для українців вкрай важливо відійти від радянських інтерпретацій війни та продовжити втілювати європейський підхід в меморіалізації подій, героїв і жертв Другої світової.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/WWII8-1024x768.jpg)
Для студентів другого курсу, спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» проведено лекцію-бесіду «Війна і міф». Учасники, розділившись на команди «Січовики» та «Повстанці», за допомогою платформи «Kahoot!» змагались у знанні подій Другої світової війни, дискутували щодо загальновідомих фактів і спростовували радянські кліше, які досі побутують в українському просторі, переглядали ролики Українського інституту національної памʼяті з відеоциклу «Війна і міф».
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/WWII7-768x1024.jpg)
Важливо пам’ятати, що 8 травня – не привід для тріумфу, це застереження нинішньому та прийдешньому поколінням. Найважливішим підсумком цієї війни має бути не культ перемоги, а вміння цінувати мир.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/WWII2-768x1024.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/WWII3-1024x768.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/WWII4-768x1024.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/WWII5-1024x768.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/WWII6-1024x768.jpg)
Leave a Reply