![lor-ievropa](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/lor-ievropa-678x381.jpg)
Цьогоріч Україна вперше відзначає день Європи в один день з країнами ЄС. Усвідомлюючи європейську ідентичність і відданість ідеалам демократії, українці разом з іншими європейськими країнами долучаються до свята єдності та миру, якого українці так само прагнуть.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/EUD7-1024x768.jpg)
Студенти І курсу, спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» 9 травня провели пізнавальну вікторину «Єдність у різноманітті». Учасники змагались у знанні прапорів країн Європейського Союзу на швидкість, а також у впізнаванні їх за цікавими фактами.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/EUD3-1024x768.jpg)
Відтепер щороку українці будуть вшановувати саме нашу історичну єдність – єдність з європейцями, демократичними цінностями та свободою, спільність з тими, хто свого часу переміг нацизм і переможе, врешті, рашизм.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/EUD2-1024x768.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/EUD4-1024x768.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/EUD5-1024x768.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/EUD6-1024x768.jpg)
Leave a Reply