![Рибакова_Леся_Петрівна](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/Rybakova_Lesya_Petrivna-678x381.jpg)
20 квітня 2023 р. студентка ІІ курсу спеціальності «Облік та оподаткування» Канчі Анна-Софія під керівництвом викладача облікових дисциплін Рибакової Л.П. прийняла участь у ІV Міжнародній науково-практичній конференції «Маркетингові стратегії, підприємництво і торгівля: сучасний стан, напрямки розвитку». За результатами конференції було опубліковано тези «Деякі аспекти відображення грантової допомоги європейського союзу в системі бухгалтерського обліку підприємства».
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/Kanchi_Anna-Sofiya-1024x724.jpg)
Leave a Reply