![зображення_viber_2023-09-18_19-43-46-437](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/zobrazhennya_viber_2023-09-18_19-43-46-437-678x381.jpg)
📢Наші випускники 2023 року спеціальностей✅ «Облік і оподаткування», ✅ «Фінанси, банківська справа та страхування», ✅ «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» вирішили допомогти та підтримати наших бійців окремої 128 гірсько-штурмової Закарпатської бригади!!! Допоміг їм у цій справі волонтер Ульчак Євген!!! В знак подяки випускники та педагогічний колектив отримали прапор України з підписами наших воїнів❗️🇺🇦❤️
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/zobrazhennya_viber_2023-09-18_19-44-42-118-1024x576.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/images-copy.jpg)
Leave a Reply