![zobrazhennya_viber_2023-11-06_16-33-51-571](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/11/zobrazhennya_viber_2023-11-06_16-33-51-571-678x381.jpg)
Студенти перших курсів нашого коледжу, беруть активну участь у волонтерській діяльності. Особливу увагу в даний час студенти-волонтери приділяють нашим захисникам-воїнам ЗСУ. Зокрема вони раз на тиждень у вільний після занять час допомагають плести маскувальні сітки для військових у «ПАДІЮНі».
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/11/zobrazhennya_viber_2023-11-06_16-33-52-431-1-768x1024.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/11/zobrazhennya_viber_2023-11-06_16-33-52-819-768x1024.jpg)
Найбільш активними волонтерами є: Бойчук Ксенія, Платонова Дарина, Свалявчик Мартин, Хархаліс Вікторія, Льопко Валерія, Сливканич Олександра, Манзич Василина, Жук Назарій, Довгий Андрій, Огурчак Домініка та Опаленик Ванесса.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/11/zobrazhennya_viber_2023-11-06_16-33-53-295-768x1024.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/11/zobrazhennya_viber_2023-11-06_16-33-53-585-768x1024.jpg)
Кожен з цих студентів робить вагомий внесок для захисту та Перемоги нашої України.
![🩵](https://fonts.gstatic.com/s/e/notoemoji/15.0/1fa75/32.png)
![💛](https://fonts.gstatic.com/s/e/notoemoji/15.0/1f49b/32.png)
Leave a Reply