![20231123_193530](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/11/20231123_193530-e1700820643698-678x381.jpg)
В бібліотеці коледжу створено тематичну книжкову виставку до Дня пам’яті жертв Голодомору. В експозиції представлені книги спогадів людей, які пережили трагедію. Тут містяться велика кількість фотографій та іншого ілюстративного матеріалу. Цей виставковий проєкт – данина пам’яті мільйонів українців, які стали жертвами комуністичного режиму. Це реакція на те, що відбувається сьогодні. Це внесок в боротьбу, щоб непокаране зло з часом дістало справедливе покарання.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/11/20231123_193419-768x1024.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/11/20231123_193503-768x1024.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/11/20231123_193530-1-768x1024.jpg)
Leave a Reply