![photo1701356725 (3)](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo1701356725-3-678x381.jpeg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo1701356725-2-1024x768.jpeg)
30 листопада здобувачі фахової передвищої освіти ВСП «УТЕФК ДТЕУ» спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» освітньо-професійної програми «Товарознавство і логістична діяльність» під керівництвом викладачів Штефаняк Марини та Долинай Тетяни відвідали ТОВ «Ядзакі Україна». Під час екскурсії студентів ознайомили з роботою відділу логістики, виробництвом, стандартами праці та професійним менеджментом підприємства.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo1701356725-1-1024x768.jpeg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo1701356725-1024x768.jpeg)
Leave a Reply