![_107208684_gettyimages-689594662](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/04/107208684_gettyimages-689594662-678x381.jpg)
26 квітня 1986 року…
Про гіркий полин Чорнобиля у бібліотеці коледжу розповідали студенти 1 курсу Готельно-ресторанної справи та викладач Любов Касарда у виховному заході, присвячений Чорнобильській трагедії.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/04/zobrazhennya_viber_2024-04-26_13-50-06-842-768x1024.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/04/zobrazhennya_viber_2024-04-26_13-50-51-393-768x1024.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/04/26-1024x726.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/04/griby.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/04/images.jpg)
Складовою заходу був перегляд відео-фільму «Чорнобиль: Як сталася аварія на ЧАЕС», з подальшим обговоренням студентами трагічних подій того часу.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/04/zobrazhennya_viber_2024-04-26_13-50-21-397-768x1024.jpg)
Слова перестороги звучать закликом до всіх, хто є, і всіх, хто буде: Людство! Зупинись!
На закінчення заходу здобувачі освіти мали можливість ознайомитися з представленою у бібліотеці коледжу книжковою виставкою «Пропусти Чорнобиль крізь серце».
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/04/zobrazhennya_viber_2024-04-26_13-50-38-372-1024x768.jpg)
Leave a Reply