![зображення_viber_2024-05-15_15-36-23-536](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/05/zobrazhennya_viber_2024-05-15_15-36-23-536-678x381.jpg)
14 травня 2024 року завідувачка відділення підприємництва та торгівлі Денчиля-Сакаль Ганна Михайлівна та академнаставник групи І ТЛД “Б” Поп Ірина Павлівна провели надзвичайно цікаву та корисну профорієнтаційну зустріч для учнів Хустської та Горінчівської територіальних громад, зокрема Сокирницький ліцей, Крайниківську ЗОШ І-ІІІ ступенів, Стеблівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Данилівську ЗОШ І-ІІІ ступенів, Горінчівський ліцей, Березівський ліцей, Монастирецький ліцей.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/05/zobrazhennya_viber_2024-05-15_15-36-45-776-1024x768.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/05/zobrazhennya_viber_2024-05-15_15-37-27-931-1024x768.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/05/zobrazhennya_viber_2024-05-15_16-39-43-168-1024x766.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/05/zobrazhennya_viber_2024-05-15_16-39-34-804-1024x766.jpg)
Під час зустрічі з учнями викладачі розповіли про спеціальності, за якими здійснюється підготовка фахівців у коледжі та умови вступу. Зокрема, було висвітлено переваги навчання у коледжі: досвідчені викладачі, стипендіальне забезпечення, сучасна матеріально-технічна база, різноманітність заходів дозвілля, наявність місць у гуртожитку та надійних укриттів.
Учням школи було роздано рекламні буклети та продемонстровано відео-ролик про ВСП «УТЕФК ДТЕУ».
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/05/zobrazhennya_viber_2024-05-15_15-37-00-850-1024x768.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/05/zobrazhennya_viber_2024-05-15_15-36-30-905-1024x768.jpg)
Вдячні за співпрацю адміністрації Хустської та Горінчівської територіальних громад.
Чекаємо абітурієнтів у єдиній родині УТЕФК ДТЕУ!
Leave a Reply