![IMG_7844](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_7844-678x381.jpg)
До міжнародного дня музею у першокурсників (спеціальність’’Облік і оподаткування’’) відбулось захоплююче нестандарне заняття – мандрівка з англійської мови під керівництвом викладача Іванни Павлюк. Вивчаючи тему «Музеї та виставки» здобувачі освіти разом з викладачем відвідали величний Ужгородський замок, який буквально виріс на Замковій горі та гордо височить над містом. Фортеця належить до найцінніших військово-архітектурних пам’яток рідного краю. Студенти мали можливість відвідати краєзнавчий музей з унікальними експонатами та раритетами, який розмістився в приміщені замку та зануритись у неймовірну тисячолітню історичну атмосферу,а також насолодитися приголомшливою панорамою мальовничої долини Уж зі східного бастіону. Заняття-екскурсія залишило незабутні враження.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-21_14-16-03-1024x682.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-22_17-20-15-997x1024.jpg)
Наступного заняття відбувся конкурс на кращий творчий проєкт ”Моя мандрівка до фортифікаційного шедевру Закарпаття”. Перемогла дружба! Першокурсники презентували неймовірні творчі проєкти англійською мовою про незабутню мандрівку до Ужгородського замку!
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-22_16-35-34-2-1024x801.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-21_14-38-20-1024x768.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-21_14-22-31-1024x768.jpg)
Leave a Reply