![photo1718020614](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/06/photo1718020614-678x381.jpeg)
Співпраця з роботодавцями – це запорука отримання необхідних практичних навичок для подальшої професійної діяльності здобувачів освіти.
03 червня 2024 року було підписано договір про співпрацю між ВСП «Ужгородський торговельно-економічний фаховий коледж ДТЕУ» та ТОВ «СІЛЬПО-ФУД». Він є важливим кроком для підвищення якості підготовки фахівців та зміцнення зв’язків між освітою та бізнесом. Завдяки такій співпраці студенти матимуть можливість отримати актуальні знання та навички, затребувані на ринку праці, а ТОВ «СІЛЬПО-ФУД» – доступ до перспективних молодих талантів.
Щиро дякуємо керівнику ТОВ «СІЛЬПО-ФУД» та менеджеру з персоналу Дар’ї Корнійчук за організацію та цікаву зустріч!
Leave a Reply