![100_rokiv_UTEK](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/100_rokiv_UTEK.jpg)
20 листопада 2014 відбулася урочиста зустріч випускників навчального закладу в рамках підготовки святкування його 100-річчя.
Студенти спеціальностей «Фінанси та кредит», «Бухгалтерський облік» та «Оціночна діяльність» вітали запрошених випускників та викладачів святковим концертом, презентували виставку виробів ручної роботи та запросили гостей продегустувати страви власного приготування.
В залі панувала тепла атмосфера глибоких спогадів, чуйного спілкування та щирих побажань.
Ініціатором та організатором зустрічі був Конкус Юрій Михайлович, завідувач відділення з економіки та підприємництва. В організації проведення заходу сприяли академнаставники студентських груп, викладачі та студенти.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/100_rokiv_UTEK_2.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/100_rokiv_UTEK_3.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/100_rokiv_UTEK_4.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/100_rokiv_UTEK_5.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/100_rokiv_UTEK_6.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/100_rokiv_UTEK_7.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/100_rokiv_UTEK_9.jpg)
Leave a Reply