![3f45416447826ffe2c1f773c66186b044ebd67d2fe54e92eebebfc7d9540f81a](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/3f45416447826ffe2c1f773c66186b044ebd67d2fe54e92eebebfc7d9540f81a-600x381.jpg)
29 лютого 2016 року в Закарпатській обласній бібліотеці дітей та юнацтва відбулася творча зустріч студентів І курсу спеціальності «Готельне обслуговування» з закарпатською поетесою Софією Сорокою.
Ця унікальна жінка в дитинстві перехворіла важкою хворобою, що залишила свій слід на все життя жінки. Але вона не скорилася долі, отримала освіту і 42 роки пропрацювала в науковій бібліотеці УжНУ. Софія Степанівна є автором 16 поетичних збірок. Її пісні співає Закарпатський народний хор. Попри свою недугу вона є мамою чудової доньки і бабусею двох онучок. Вона розповіла про свій життєвий і творчий шлях, зачитувала свої поезії і відповідала на питання студентів.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/1aae66c933e56e5055699ed5eeacc220d71bf32faaddbc1d8eea9b37ff302410.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/037a0281f0575af5edb7e0cd1cd94231f2bbe61097924bf0dca8e0aac101a36e.jpg)
Leave a Reply