Tри команди УТЕК КНТЕУ прийняли участь у Міжнародному огляді віртуальних фірм.

Другого березня на запрошення Марії Макутової, керівника об’єднаної школи, Торговельної академії м.Свіднік (Словаччина) три команди УТЕК КНТЕУ прийняли участь у ХІІ Міжнародному огляді віртуальних фірм.

За умовами конкурсу необхідно було створити віртуальну фірму, представити тематично оздобленим столом зі зразками товарів, каталогами продукції та туристичних об’єктів, рекламними матеріалами та презентацією в електронному форматі англійською та словацькою мовами. Серед 16 учасників з Польщі та різних міст Словаччини студенти УТЕК КНТЕУ достойно представили наш край та заклад зокрема.
Майбутніх фахівців спеціальності «Товарознавство та комерційна діяльність» Ільницька Руслана, Кость Юрій, Дьолог Дмитро представляли фірму «Карпатський чай». Були нагороджені дипломом «Bronzove pasmo». До участі в огляді конкурсантів готували викладач Кічера С.М. та допомагали майстри виробничого навчання Пересоляк А.Ю. і Долинай Т.М.
Студенти спеціальності «Бухгалтерський облік» Шелепець Олександра, Грицан Наталія, Бороді Вільямс – Сільвестру, Тромпак Олександр, Шикова Ірина створили фірму «OXYGEN» і були відзначені дипломом «Strieborne pasmo». Шелепець Олександра отримала диплом найкращого представника. Підготувала команду викладач Голубка Світлана Михайлівна.
Диплом «Zlate pasmo» отримали студенти спеціальності «Туристичне обслуговування» за представлення фірми «Турінфоцентр», яка ознайомила гостей з екскурсійними об’єктами, міні – скульптурами м.Ужгорода. Склад команди: Гулевата Анастасія, Федорняк Владислава та Марюхнич Лілія, яка була відзначена дипломом найкращого представника. Успіху досягли завдяки роботі викладача Соловей А. І., допомагала майстер виробничого навчання Федорова О.І.
Участь студентів у конкурсі організували заступники директора з навчально- виробничої роботи Данко Г. М. та виховної роботи Кіяк М.В. Оцінював роботи учасників, у складі міжнародного журі, Волощук С.М. заступник директора коледжу з навчальної роботи. Сприяв досягненням студентів викладач англійської мови Хусті Р.І. 

Директору коледжу Л.І.Павлюк завдячуємо за налагодження міжнародної співпраці та надану можливість приймати участь у різних конкурсах.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*