Студенти та викладачі Ужгородського торговельно-економічного коледжу взяли участь у міжнародному конкурсі WORLDSKILLS UKRAINE

З 31.10. по 03.11.16р. вперше в Україні відбувся  конкурс професійної майстерності WORLDSKILLS UKRAINE. На урочистому відкритті з привітальним словом виступили прем’єр міністр України В.Б. Гройсман, міністр освіти України Л.М. Гриневич, представникWORLDSKILLS від європейської організації, а також багато відомих шеф-кухарів з різних країн світу.

Основним організатором конкурсу WORLDSKILLS UKRAINE був  КНТЕУ. Учасниками та експертами стали 18 команд-представників навчальних закладів з різних регіонів України.
Ужгородський торговельно-економічний коледж за професійною компетенцією «Кулінарне мистецтво» в складі команди від Закарпатської області представляли студентка  ІV ВХП «Б» курсу Суботіна Олександра  та викладач спецдисциплін Пічкар Маріанна Михайлівна.
Лідером команди для участі у Всеукраїнському конкурсі професійної майстерностіWORLDSKILLS UKRAINE  від Закарпатської області була Горячова Людмила Борисівна, яка вміло організовувала команду учасників у складі чотирьох конкурсантів та експертів компетенцій «Кулінарне мистецтво», «Ресторанний сервіс», « Перукарське мистецтво» та « Технології моди».
Завдання учасників полягало у приготуванні, презентації та подачі  фуршетної закуски, основної страви та десерту в розмірі 2-х порцій за обмежений ліміт часу. Все це відбувалося на виду у гостей виставкового центру, експертів та поважних членів журі
Конкурс проходив у виставковому центрі Експоплаза, де учасники та експерти могли також побачити багато виставкових експонатів з кондитерської майстерності, а також стати учасником багатьох майстер класів від світових кухарів.

Пічкар Маріанна,
голова циклової комісії
технологічних дисциплін
УТЕК КНТЕУ

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*