![1](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/1-8-678x381.jpg)
11 травня 2018 року в Ужгородському торговельно-економічному коледжі КНТЕУ пройшов День відкритих дверей. Абітурієнти міста Ужгорода та Закарпатської області мали змогу ознайомитися з спеціальностями, які пропонує навчальний заклад.
Були організовані виставки-презентації з готельно-ресторанної справи, туризму, фінансових спеціальностей, підприємництва та торгівлі тощо. Студентки спеціальності “Харчові технології” приготували чудовий стіл-унаочнення своїх робіт. Це були декоративні фігури з овочів та фруктів, а також демонстрація оздоблення тортів за італійською технологією.
Для майбутніх абітурієнтів студенти коледжу організували концерт, де показали свої творчі здібності та вміння.
![2](https://utek.uz.ua/images/2018/05/2.jpg)
![3](https://utek.uz.ua/images/2018/05/3.jpg)
![4](https://utek.uz.ua/images/2018/05/4.jpg)
![5](https://utek.uz.ua/images/2018/05/5.jpg)
![7](https://utek.uz.ua/images/2018/05/7.jpg)
![8](https://utek.uz.ua/images/2018/05/8.jpg)
Leave a Reply