![20180508_101827](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/20180508_101827.jpg)
З 07 по 11 травня 2018 року в коледжі відбувся предметний тиждень циклової комісії природничо-математичних дисциплін, у рамках якого були проведені цікаві та змістовні заходи: брейн-ринг «Фізика навколо нас», пошуково-пізнавальна конференція «Математика у житті людини», навчально-пізнавальна екскурсія до ботанічного саду УжНУ.
Круглий стіл «Раціональне харчування – запорука міцного здоров’я», проведений за участю студентів І-их курсів та викладачів Л.Ш.Касарди та Г.Г.Чернобук збагатив уяву студентів про основи здорового харчування, у значній мірі посприяв розумінню значення раціонального харчування для здоров’я людини, формуванню компетентностей студентів у сфері споживчих товарів.
![20180508 102434](https://utek.uz.ua/images/2018/05/20180508_102434.jpg)
![20180508 104741](https://utek.uz.ua/images/2018/05/20180508_104741.jpg)
![20180508 104952](https://utek.uz.ua/images/2018/05/20180508_104952.jpg)
![20180510 102847](https://utek.uz.ua/images/2018/05/20180510_102847.jpg)
Leave a Reply