![1](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/1-7-640x381.jpg)
26 травня 2018 року студенти УТЕК КНТЕУ спеціальності «Туристичне обслуговування» разом з викладачем Олесею Бабич відвідали Міжнародний фестиваль середньовічної культури «Срібний татош», що проходить в смт. Чинадієво Мукачівського району на Закарпатті вже всьоме.
Юнаки та дівчата мали змогу побачити реконструкцію лицарських боїв. Майбутні туризмознавці поспілкувалися з командами лицарів з Луцька, Хуста, Львова, Мукачева та Ужгорода. Цікаво було оглянути обладунки учасників. Також студенти отримали уроки середньовічного танцю ХVІ ст.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/2-5-1024x768.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/3-4-1024x768.jpg)
Leave a Reply