Студентка-туризмознавець Ужгородського торговельно-економічного коледжу представила маршрут по м.Мукачево

Студентка Ужгородського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ спеціальності “Туризм” Ніколь Гартл створила оригінальний маршрут по м.Мукачево. Це було завданням практики. Першими слухачами та екскурсантами стали студенти-туризмознавці цього навчального закладу та викладач туристичних дисциплін Олеся Бабич. Екскурсію проведено 29 травня 2018 року. Маршрут охоплював популярні об’єкти серед туристів, а також не дуже відомі.
Починався маршрут з пам’ятника О.Духновичу. Наступним об’єктом був будинок євреїв, які започаткували торгівлю у м.Мукачево. Особливою родзинкою екскурсії був будинок Ференца Ракоці та Ілони Зріні, в якому подружжя проживало під час будівництва Мукачівського замку. Таким чином, цей будинок старіший за замок. Ніколь розповіла про історію цієї будівлі. Сьогодні тут знаходиться Дитяча художня школа ім.Міхая Мункачі. Також екскурсанти пройшли біля відомих туристичних об’єктів центру Мукачева — пам’ятника Кирилу і Мефодію та пам’ятника сажотрусу Бертолону Товту.
Ніколь провела екскурсантів через парк Кузьми Скрябіна, що названий на честь українського співака, котрий часто бував в Мукачеві. Завершилася екскурсія відвідинами парку атракціонів.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*