![viber_image1](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/viber_image1-640x381.jpg)
6 грудня в Україні вшановують нашу армію та військових-захисників.
З цієї нагоди в Ужгородському торговельно-економічному коледжі КНТЕУ пройшли різні змагання між юнаками та дівчатами. Організаторами заходів були викладачі коледжу Омелян Івановчик та Ольга Макарова.
Студенти-першокурсники брали участь у змаганні з розбирання та складання автомату Калашникова — найпоширенішої у світі стрілецької зброї. Переможцем став також студент-технолог Антон Мучичка.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/viber_image2_2.jpg)
Серед студентів других курсів пройшов турнір по стрільбі з пневматичної гвинтівки. Найвправнішим стрільцем визнано студента спеціальності “Харчові технології” Максима Граба.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/viber_image33.jpg)
В цей день в коледжі проведено конкурс стіннівок, присвячених українській армії.
Leave a Reply