Студентам Ужгородського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ розповідали про ВІЛ та СНІД

3 грудня 2018 р. до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом в Закарпатській обласній бібліотеці для дітей та юнацтва для студентів Ужгородського торговельно-економічного коледжу провели виховну годину-застереження “Не дай СНІДу шанс”. 

Інформаційну підтримку надав Закарпатський обласний Центр з профілактики та боротьби із СНІДом. Провели захід викладач УТЕК КНТЕУ Вікторія Павлик та завідувачка відділу обслуговування юнацтва Галина Бомбушкар.

Студентам розповіли де, коли і чому виник СНІД, показали графіки динаміки поширення ВІЛ-інфекції в Україні та світі, озвучили страшну статистику та розвінчали міфи, якими обростає ця хвороба. Молодь переглянула відеоматеріали з свідченнями віл-позитивних українських активістів, які борються за гідне життя. Юнакам та дівчатам наголосили про необхідність грамотності в цій сфері, а також навчали самостійно здійснювати контроль за своїм здоров’ям.

Всі студенти отримали брошури та інші інформаційні матеріали про ВІЛ та СНІД, надані Закарпатським обласним Центром з профілактики та боротьби із СНІДом. Також молоді люди були поінформовані про можливість пройти безкоштовне анонімне обстеження в Центрі та про існування телефону довіри з проблем ВІЛ/СНІДу.

Працівники бібліотеки люб’язно організували інформаційний стенд з цієї проблематики.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*