![19_9_19](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/19_9_19-288x381.jpg)
Студенти коледжу, спеціальностей “Туризм” та “Готельно-ресторанна справа” в рамках святкування Міжнародного тижня туризму в Ужгороді, з метою підвищення фахової компетентності та професійного зростання, відвідали XVIII Міжнародну туристичну виставку – ярмарок “Тур’євроцентр -Закарпаття – 2019”, де ознайомились з туристичними продуктами України, Закарпаття та представниками закордонних партнерів країн-сусідів України.
Цікавими та пізнавальними для студентів-туристів стали квест у музеї-скансені “Стара село” та презентація нової книжки “Екскурсії Закарпаття”, яка відбулася у Закарпатській універсальній науковій бібліотеці ім.Ф. Потушняка.
Родзинкою історично-культурного пізнання для молоді стала відкрита екскурсія в резиденцію Кафедрального собору з нагоди святкування храмового свята Хрестовоздвидження.
Сподіваємося, що професійне надбання студентами стане їм у пригоді в майбутньому.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/2_19_9_19.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/4.jpg)
Leave a Reply