Ознайомлення студентів з роботою фінансових установ – стимул для подальшого навчання!

У межах проходження навчальної практики Технології «Вступ до спеціальності» студенти ІІ курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування», «Облік і оподаткування» відвідали з екскурсією сервісний центр Ужгородського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області. Екскурсію проводила начальник управління Діус Надія Іванівна, яка ознайомила студентів із структурою управління, особливостями і специфікою роботи. Особливу увагу Надія Іванівна приділила роботі сервісного центру, ознайомила студентів з механізмом призначення пенсій, звернула увагу на нові методи роботи Пенсійного фонду.

          З липня поточного року Пенсійний фонд України запровадив нову модель звернення громадян за призначенням пенсії через веб-портал електронних послуг Фонду –«в один дотик». Це є першим етапом впровадження системи «Е-пенсія». Ця система включає заходи з переведення в електронну форму надання послуг та організацію обміну даними з державними реєстрами для зменшення паперового документообігу при наданні послуг.

          Пенсійний фонд України надає послугу СМС-ІНФОРМУВАННЯ шляхом надсилання смс-повідомлень на телефонні номери всіх бажаючих пенсіонерів та застрахованих осіб, які мають електронний цифровий підпис (ЕЦП). Пенсіонерам та застрахованим особам, за наявності у них ЕЦП, Пенсійний фонд України надає послугу з видачі електронних довідок, достовірність яких підтверджується спеціальним QR-кодом. Послуга надається безоплатно та без особистого звернення до відділень Пенсійного фонду. Довідки з QR-кодом дійсні для оформлення субсидій, пред’явлення у банках та подання документів у центрах надання адміністративних послуг (ЦНАП).

          В приміщенні коледжу були організовані зустрічі з працівниками даної сфери, зокрема була організована бесіда з головним бухгалтером УТЕІ КНТЕУ Шелемон Л. В.

Студенти відвідали також Регіональне відділення ОТП-Банку в м. Ужгороді, екскурсію проводив керуючий відділенням Федина Сергій Богданович, який ознайомив студентів з роботою банківської установи, із структурою та функціями підрозділів. Сергій Богданович детально зупинився на різних видах карткових продуктів, їхній характеристиці, перевагах та наявністю лінійки платіжних банківських карток. Звернув увагу на затребуваних пакетних пропозиціях. Наголосив на можливостях використання кредитних карток при здійсненні покупок квитків, отриманні кеш-беків при здійсненні розрахунків у кінотеатрах і користуванні послугами таксі із значними знижками. Преміальним сегментом пакетної пропозиції є обслуговування всієї сім’ї клієнта, оформлення іменних карток дружині, чоловіку чи дитині. Перевагами преміального сервісу для клієнтів є персональний менеджер, який на зв’язку цілодобово, лінія «живого» спілкування, управління фінансами онлайн цілодобово.

          Особливо пізнавальною і цікавою для студентів було ознайомлення із роботою сховища. Студенти ознайомилися з роботою касира, обладнанням яке використовується в його роботі, а саме пристрою, що рахує гроші і перевіряє фальшивість грошей.

          Хол-менеджер ознайомила студентів із роботою в залі самообслуговування, електронною чергою.

Голова циклової комісії обліково-фінансових дисциплін Смочко В. Ю.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*