![6_11_19_5](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/6_11_19_5-678x381.jpg)
Студенти випускних груп УТЕК КНТЕУ відвідали Середнянські підвали – одне з найцікавіших місць Закарпаття. Тут визрівають вина єдиного державного винзаводу, який на сьогодні працює і випускає продукцію.
Підземелля, які використовують для зберігання вина, були зведені полоненими турками за часів Австро-угорськоі імперіі. Середнянські підвали – найстаріші в Украіні, вони занесені ЮНЕСКО до десятки найкращих винних підвалів Європи. Всім відомі вина, які можна тут продегустувати : “Середнянське” марочне, “Спокусниця”, “Іршавське” та навіть всім відому “Троянду Закарпаття”. Щиро вдячні за цікаву екскурсію Ларисі Іванівні Большаковій.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/6_11_19_1-768x1024.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/6_11_19_6-1024x768.jpg)
Leave a Reply