Професіографічна екскурсія студентів ІІІ курсів спеціальностей «Облік і оподаткування» та «Фінанси, банківська справа та страхування»

Студенти УТЕК КНТЕУ спеціальностей «Облік і оподаткування», «Фінанси, банківська справа та страхування» відвідали ПРАТ «Ужгородська швейна фабрика». Екскурсію ініціювала Смочко В.Ю. – голова циклової комісії, за підтримки завідуючого відділення обліку та фінансів Конкуса Ю.М., разом з викладачами комісії Рибаковою Л.П. та Слабак Т.І.


Перед початком екскурсії директор швейної фабрики Каламуняк Мирослава Михайлівна розповіла студентам про історію створення фабрики, ювілейні роки роботи, окреслила свій трудовий шлях на цьому підприємстві. Під час екскурсії студенти та викладачі відвідали цехи підприємства (швейний, експериментальний, закрійний), ознайомилися з технологією виробничого процесу. Особливо цікавим і пізнавальним було ознайомлення із сучасним високотехнологічним обладнанням на рівні європейських стандартів, яке використовується в швейній промисловості, а саме – сучасними швейними машинками відомих світових фірм, розкрійним обладнанням, принтерами шириною більш як 2 метри.
Студенти мали можливість ознайомитися з економічними процесами на підприємстві: веденням обліку виконаної роботи, нормуванням праці, організацією безпеки на робочому місці. Мирослава Михайлівна описала механізм роботи фабрики в режимі «операції з давальницькою сировиною», наголосила на тому, що фабрика виконує замовлення для відомих європейських фірм. Партнерами фабрики є провідні фірми Європи: Next, Antonelle, TARAJARMON, MARKJACOBS, MOLOKO, MAJE, Blancsmanteaux, BlackyDress, JeanPaul, Rabe, Hobb's, LenerCordier, Moschino, AlbertaFerretti, DanielHechter, Celio, SYM.
Студенти були приємно вражені і здивовані асортиментом та якістю виробів, які виготовляють в їх рідному місті.
По закінченню екскурсії директор підвела підсумки, вказала на проблеми, які виникають в ракурсі політичних та економічних змін у світлі сьогоднішніх подій та шляхи розвитку фабрики.
Мирослава Михайлівна запросила студентів розпочати свою кар’єру на їхньому підприємстві в якості бухгалтера-економіста.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*