Cтуденти коледжу вшанували пам’ять жертв Голокосту

27 січня 2020 року в читальному залі Ужгородської центральної міської бібліотеки відбувся виховний захід “Голокост на Закарпатті”, до Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту, для студентів Ужгородського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ.Провела виховну годину викладачка цього навчального закладу Вікторія Павлик. Виступали студенти першого курсу коледжу спеціальності “Облік і оподаткування”.

Гостям заходу розповіли про причини Голокосту та його особливості у нашому краї. Дмитро Балаба та Мар´ям Базаєва повідомили страшну статистику щодо вивезених людей з різних закарпатських міст і сіл. На мультимедійній мапі студентам показали розташування гетто та трудових таборів Закарпаття. Аліна Митровка, Дарія Чикиринда та Світлана Кость зачитали присутнім поезії колишніх ув’язнених концтаборів. Яна Гутич та Крістіанна Сидун розповіли про жертву Голокосту, мешканку Іршавщини, Лілі Якоб та презентували її альбом фотографій, який став одним із найважливіших свідчень нацистських злодіянь. Всі присутні переглянули як світлини з цього альбому, так і відеосвідчення сучасників Голокосту – Єлізавети Буксар та Ганни Лупич.
Модератори заходу – Олександр Гладков та Ростислав Товтин.
Серед гостей були студенти першого курсу УТЕК КНТЕУ спеціальності “Готельно-ресторанна справа” разом з академнаставницею Ганною Денчилею.
Висловлюємо подяку працівникам бібліотеки Лейлі Мамедовій та Андріані Гузак за сприяння у проведенні виховної години. Окрема вдячність за надані інформаційні матеріали та мультимедійну мапу Українському інституту вивчення Голокосту “Ткума”.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*