![17_02_20_2](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/17_02_20_2.png)
17 лютого 2020р., в УТЕК КНТЕУ відбулося велике свято, якого немає у жодному календарі. 130 випускників завершили навчання та здобули освітньо-кваліфікаційний рівень «молодший спеціаліст».
За денною формою навчання 102 випускники коледжу спеціальностей «Харчові технології», «Готельно-ресторанна справа» та «Туризм» отримали омріяні дипломи, 17 з яких з відзнакою. Бажаємо їм успіхів та здійснення усіх задумів. Щасливої та щедрої долі у житті вам, дорогі випускники!
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/17_02_20_5.png)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/17_02_20_8.png)
Leave a Reply