![images](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/images.jpg)
З нагоди відзначення Дня Збройних сил України серед студентів І-ІІ курсів коледжу за участі викладачів предмета «Захист України» Івановчика О.М., Машури Т.В. були організовані військово-патріотичні змагання із стрільби з пневматичної гвинтівки, спорядження магазина та розбирання і складання автомата.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/DenZSU1.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/DenZSU2.jpg)
Переможцями змагань з розбирання та складання автомата стали:
І місце – Щербанич Юрій, студент І ГРС/Т;
ІІ місце – Ярош Олександр, студент І ХТ «Б»;
ІІІ місце – Смоляр Мар’ян, студент І ТМС «А».
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/DenZSU3.jpg)
Найкращий результат із спорядження магазина показав студент І ТЛД Шпак Олександр.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/DenZSU4.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/DenZSU5.jpg)
За підсумками змагань із стрільби з пневматичної гвинтівки місця розподілилися наступним чином:
І місце – Зубко Сергій, студент ІІ ТЛД;
ІІ місце – Ондрик Євген, студент ІІ ТМС «Б»;
ІІІ місце – Бенжак Руслан, студент ІІ ХТ «А».
Глибокі патріотичні почуття, формування активної громадянської позиції щодо єдиної, суверенної і незалежної Української держави, необхідності захисту її кордонів викликала у студентів І ТМС «А» та ІІ ТМС «А» груп проведена академнаставниками Чернобук Г.Г. та Касардою Л.Ш. зустріч з військовослужбовицею ЗСУ Бойко Оксаною Валеріївною, під час якої студенти дізналися про героїчні будні, мужність, силу волі і витривалість наших військових.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/DenZSU6.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/DenZSU7.jpg)
Викладачі та студенти висловили щирі слова подяки захисниці України Бойко О.В. за вірність, служіння Україні та її захист.
Leave a Reply