![изображение_viber_2023-07-04_23-21-22-636](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/yzobrazhenye_viber_2023-07-04_23-21-22-636-678x381.jpg)
29 червня 2023р. в рамках Гастро саміту “Словацька перлина 2023” відбулась Міжнародна науково-практична конференція присвячена темі “Безпека харчової продукції, HACCP, євроінтеграція” ідеєю заходів було поєднання теоретичного й практичного досвіду і навичок молодих кухарів-юніорів, викладачів та професіоналів-кухарів.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/yzobrazhenye_viber_2023-07-04_23-21-34-609-768x1024.jpg)
Саміт був організований Академією професійного навчання “Меркур” в співпраці з ВУЗами України, Словаччини та Грузії. Офіційними гостями заходу стали: п. Марек Шафін, Надзвичайний і Повноважний Посол Словацької Республіки в Україні, п. Едуард Бураш, радник Прем`єр-міністра з питань транскордонного співробітництва, а також представники професорського-викладацького складу з Державного торговельно-економічного університету (Київ), Ужгородського торговельно-економічного інституту ДТЕУ (Ужгород), Ужгородського торговельно-економічного фахового коледжу ДТЕУ (Ужгород), Університету Нобеля (Дніпро), Чернівецького торговельно-економічного інституту ДТЕУ (Чернівці), Кутаїського державного університету імені А. Церетелі (м. Кутаїсі, Грузія), Технічного університету (м. Кошіце, Словаччина). В роботі конференції були обговорені актуальні теми, використання досвіду Словаччини в застосуванні системи HACCP в діяльності ресторанного бізнесу (проф. П.Турек) та ін.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/yzobrazhenye_viber_2023-07-05_08-37-09-967.jpg)
Студенти технологічного відділення коледжу мали можливість здобути новий досвід та отримати конструктивні поради від справжніх професіоналів кулінарної справи із Словацького союзу кухарів та кондитерів, а також приготувати українсько-словацькі страви з м’яса та птиці. В ході приготування страв шеф-кухарі спостерігали за технікою роботи студентів, використання різних способів приготування, складністю, оригінальністю, поєднання інгредієнтів та творчий підхід до оформлення і презентації страв. Усі запрошені гості високо оцінили презентацію та смакові характеристики страв всіх учасників гастро саміту.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/yzobrazhenye_viber_2023-07-04_23-21-45-865-1024x772.jpg)
Всі учасники отримали гарні враження та цікавий професійний досвід, підтримку та промоушен від словацького медіа, а також іменні сертифікати від організаторів заходу.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/yzobrazhenye_viber_2023-07-05_08-37-10-652.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/yzobrazhenye_viber_2023-07-04_23-21-55-638.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/yzobrazhenye_viber_2023-07-04_23-22-12-050.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/yzobrazhenye_viber_2023-07-04_23-22-26-831.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/yzobrazhenye_viber_2023-07-04_23-22-50-789.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/yzobrazhenye_viber_2023-07-04_23-23-04-685.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/08/yzobrazhenye_viber_2023-07-04_23-23-12-379.jpg)
Leave a Reply