![зображення_viber_2023-11-20_18-41-27-482](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/11/zobrazhennya_viber_2023-11-20_18-41-27-482-678x381.jpg)
У рамках тижня суспільних дисциплін студенти І курсу спеціальності «Харчові технології» під керівництвом Здендяка Миколи Васильовича, викладача географії, здійснили пізнавальну екскурсію «Роль географії в житті людини, її прикладне значення».
Лектором та екскурсоводом виступив начальник відділу Метеорологічних прогнозів та гідрометеорологічного забезпечення, доктор філософії, доцент, Озимко Руслан Русланович.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/11/zobrazhennya_viber_2023-11-20_18-41-06-492-1024x768.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/11/zobrazhennya_viber_2023-11-20_18-41-05-727-1024x926.jpg)
Під час екскурсії студенти нашого коледжу мали можливість ознайомитися з роботою Закарпатського гідрометцентру та побачити як складають прогнози погоди. Ця екскурсія стала важливим кроком для поглиблення знань з предмету та розуміння практичного значення географічної науки. Начальник відділу наголосив, що гідрометеорологія є важливою частиною життя людини та економіки держави, оскільки прогнози погоди мають вагомий вплив у багатьох сферах, зокрема, у авіації та сільському господарстві.
Екскурсія допомогла студентам переконатися у важливості географічних знань у житті людини.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/11/zobrazhennya_viber_2023-11-20_18-41-04-991-1024x768.jpg)
Leave a Reply