![зображення_viber_2023-12-01_12-01-12-116](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/12/zobrazhennya_viber_2023-12-01_12-01-12-116-678x381.jpg)
Вивчення правових дисциплін сприяє становленню особистості, формуванню свідомого, відповідального громадянина України. Напередодні Всеукраїнського тижня права та в рамках Тижня суспільних дисциплін студенти І та ІІ курсу провели заняття до теми «Права і обов’язки студентів».
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/12/zobrazhennya_viber_2023-12-01_12-01-06-276-577x1024.jpg)
Працівники бібліотеки коледжу підготували ілюстративно-тематичну виставку «Справи держави — наші справи», яка включає матеріали юридично-правового спрямування, та стала практичною основою для практичної роботи, що провів Сімех Роман Васильович. Під час заняття присутні вивчали права та обов’язки студентів, дискутували про те, що в цьому переліку є найбільш вагомим, розглядали питання профспілки студентів та принципів її роботи, встановлювали механізми та можливості захисту прав студентів.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/12/zobrazhennya_viber_2023-12-01_12-01-09-252-1024x577.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/12/zobrazhennya_viber_2023-12-01_12-01-07-730-1024x577.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/12/zobrazhennya_viber_2023-12-01_12-01-10-647-1024x577.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/12/zobrazhennya_viber_2023-12-01_12-01-12-116-1024x577.jpg)
Такі заняття дають можливість краще ознайомитись з своїми правами та можливостями їх реалізації, дізнатись практичні рекомендації захисту у разі порушення.
Leave a Reply