![photo1701779679](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo1701779679-678x381.jpeg)
Викладачі готельно- туристичних та технологічних дисциплін пройшли міжнародне стажування у Словацькій республіці на базі Гранд готелю «Бахледка»,відвідали готельно- ресторанні комплекси, де проходять практику студенти коледжу, поспілкувалися з колишніми випускниками, які зараз працюють у цих закладах! Під час стажування була нагода обговорити із зовнішніми стейкхолдерами Ярославом та Яною Страхан, менеджером Ярославом Дзяк та HR- менеджеркою Катериною освітньо- професійні програми підготовки фахового молодшого бакалавра, отримати корисні та слушні рекомендації з їх оновлення.
Leave a Reply