![photo_2024-02-12_08-53-51](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-12_08-53-51-e1707723162266-678x381.jpg)
У рамках щорічного перегляду та оновлення освітньо-професійних програм відбулося засідання методичної ради ВСП «УТЕФК ДТЕУ» за участі стейкхолдерів. У обговоренні взяли участь члени методичної ради, керівники робочих груп з розробки освітньо-професійних програм, здобувачі освіти, роботодавці, випускники коледжу. Учасники засідання обговорили пропозиції та зауваження щодо оновлення освітньо-професійних програм 2024 року з врахуванням сьогоднішніх реалій життя. За результатами обговорення було сформульовано ряд побажань та рекомендацій, які приймуть до уваги робочі групи при підготовці освітньо-професійних програм 2024 року.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-12_08-53-40-768x1024.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-12_08-53-43-768x1024.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-12_08-53-45-768x1024.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-12_08-53-51-768x1024.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-12_08-53-49-768x1024.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-12_08-53-52-1024x768.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-12_08-53-54-1024x768.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-12_08-53-57-1024x768.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-12_08-53-58-768x1024.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-12_08-54-00-768x1024.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-12_08-54-01-768x1024.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-12_08-54-03-768x1024.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-12_08-54-04-1024x768.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-12_08-54-05-768x1024.jpg)
Leave a Reply