![photo1709289318](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo1709289318-678x381.jpeg)
27.02.2024 відбулося засідання методичної ради коледжу на якому поділилися своїм досвідом роботи викладачі, які атестуються, зокрема: Ярослава Барзул – викладач української мови та літератури, української мови (за професійним спрямуванням), викладач-методист та Лариса Павліш, к.т.н., викладач товарознавчо-комерційних дисциплін, спеціаліст вищої категорії. Викладачі продемонстрували розроблені ними навчально-методичні комплекси дисциплін з врахуванням змішаного навчання та поділилися своїм досвідом щодо створення презентацій лекцій, відеолекцій, інтерактивних завдань для практичних занять та проведення поточного та підсумкового оцінювання результатів навчання здобувачів освіти за допомогою онлайн-сервісів.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo1709289129-1024x768.jpeg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo1709289228-1024x768.jpeg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo1709289318-1024x768.jpeg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo1709289350-e1709292414629-1024x847.jpeg)
У продовження теми використання сучасних технологій навчання поділилася своїм досвідом Еріка Огарь – викладач хімії, спеціаліст вищої категорії, яка розповіла та продемонструвала використання мобільних додатків для вивчення хімічних дисциплін. Застосування електронних освітніх ресурсів, зокрема мобільних технологій, у поєднанні з досвідом викладача сприяють більш ефективному засвоєнню матеріалу, підвищенню мотивації та результативності навчання здобувачів освіти.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo1709289258-768x1024.jpeg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo1709289372-e1709292321311-677x1024.jpeg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo1709289193-1024x768.jpeg)
Leave a Reply