![GUDSU2024.1](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/03/GUDSU2024.1-678x381.jpg)
Згідно плану-графіку ГУДСУ з надзвичайних ситуацій у Закарпатській області 22 березня 2024 року в ВСП “Ужгородський торговельно-економічний фаховий коледж ДТЕУ” було проведено об’єктове тренування з цивільного захисту.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/03/GUDSU2024.3-1024x768.jpg)
Учасники цього тренування переглянули навчально-інформаційний фільм про дії в умовах надзвичайних ситуацій, зокрема, пожежі та актів тероризму. Здійснили організовану евакуацію з приміщень коледжу. Спостерігали за гасінням імітації пожежі, винесенням потерпілих в результаті пожежі та за наданням їм
першої домедичної допомоги.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/03/GUDSU2024.2-1024x768.jpg)
Під час навчання були здійснені практичні дії на манекені для серцево-легеневої реанімації; практикувалися у накладанні пов’язок при умовно отриманих різного роду травм та накладанні шин при переломах кінцівок; навчалися застосовувати турнікети та джгути при артеріальній кровотечі; удосконалювали навички з одягання протигазу.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/03/GUDSU2024.4-1024x768.jpg)
Це навчання відбулося завдяки участі начальника ЦЗ об’єкта, директора коледжу Волощука С.М., начальника штабу ЦЗ Івановчика О.М., лікаря Червіняка В.В., викладачів предмету “Захист України” Машури Т.В. та “Фізичного виховання” Чайковського А.В., А також ланок евакуації, пожежогасіння та громадського порядку.
Leave a Reply