![photo_2024-04-12_11-11-17](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-12_11-11-17-1-e1712909772518-678x381.jpg)
Шановні вступники! З 2024 року у коледжі буде здійснюватися набір на нову освітньо- професійну програму спеціальності «Харчові технології»! Слідкуйте за новинами у нашому телеграм каналі, найближчим часом буде проводитися День вступника!
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-12_10-46-34-1024x1024.jpg)
Шановні вступники! З 2024 року у коледжі буде здійснюватися набір на нову освітньо- професійну програму спеціальності «Харчові технології»! Слідкуйте за новинами у нашому телеграм каналі, найближчим часом буде проводитися День вступника!
Copyright © 2024 | Розробка сайту: Globalistic
Leave a Reply