![zobrazhennya_viber_2024-04-15_00-28-24-449](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/04/zobrazhennya_viber_2024-04-15_00-28-24-449-678x381.jpg)
В четвер відбувся майстерклас для студентів спеціальностей «Облік і оподаткування» та «Фінанси, банківська справа та страхування» на тему:
Цифровізація господарської діяльності в бюджетних установах.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/04/zobrazhennya_viber_2024-04-15_00-29-51-706-1024x461.jpg)
На зустріч були запрошені: Бедзир Володимир Саватійович, заступник директора з АГР УТЕІ ДТЕУ та Попадинець Мар’яна Миколаївна, в.о.головного бухгалтера Комунального закладу “Закарпатський обласний краєзнавчий музей імені Тиводара Легоцького” Закарпатської обласної ради.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/04/zobrazhennya_viber_2024-04-15_00-28-36-327-1024x769.jpg)
Бедзир Володимир ознайомив здобувачів освіти з основними принципами та правилами роботи системи електронних закупівель PROZZORO. Підкреслено, що бюджетні установи всі закупівлі товарів, послуг і робіт вартістю від 0,01 грн зобов’язані проводити в системі Прозорро відповідно до затвердженого кошторису та річного плану закупівель. А контроль за використанням бюджетних коштів та дотримання законодавства в сфері публічних закупівель здійснюється, причому в режимі онлайн, не тільки державними казначейською та аудиторською службами, але й багатьма громадськими організаціями.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/04/zobrazhennya_viber_2024-04-15_00-29-37-419-1024x461.jpg)
Обов’язки та відповідальність за проведення закупівель в бюджетній установі покладаються на уповноважену особу, що призначається наказом керівника установи, і яка повинна зареєструватися та пройти тестування в системі Прозорро на предмет базових знань законодавства у сфері публічних закупівель. Здобувачам освіти було наочно (в режимі онлайн) на електронному майданчику «Держзакупівлі-онлайн» продемонстровано всі етапи проведення закупівлі – від оприлюднення плану закупівлі та оголошення закупівлі до завантаження укладеного договору, включно з використанням на кожному етапі кваліфікованого електронного підпису.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/04/zobrazhennya_viber_2024-04-15_00-29-25-933-461x1024.jpg)
Попадинець Мар’яна, що має досвід роботи бухгалтером в різних бюджетних установах як соціально-культурної, так і правоохоронної сфери, поділилася з присутніми практичними порадами роботи з казначейськими електронними документами та програмами.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/04/zobrazhennya_viber_2024-04-15_00-28-24-449-1-1024x769.jpg)
Модератор зустрічі, голова циклової комісії-Смочко В. Ю.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/04/zobrazhennya_viber_2024-04-15_00-28-55-093-1024x769.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/04/zobrazhennya_viber_2024-04-15_00-29-07-553-1024x769.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/04/zobrazhennya_viber_2024-04-15_00-28-04-948-1024x769.jpg)
Leave a Reply