![photo1713984125](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo1713984125-678x381.jpeg)
23 квітня 2024 року ВСП «Ужгородський торговельно-економічний фаховий коледж Державного торговельно-економічного університету» підписав МЕМОРАНДУМ про розширення співпраці з Академією професійної освіти «Меркур» в Словацькій Республіці. Директор коледжу Сергій ВОЛОЩУК та директор Академії Ян БРЕЦКО обговорили перспективи подальшої співпраці, можливості реалізації академічної мобільності для учасників освітнього процесу, взаємні візити, мовне стажування, практичну підготовку, участь у семінарах, конференціях та інших проєктах.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/04/20240423_140721-1024x768.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/04/Polish_20240424_120222325-914x1024.jpg)
Метою цього МЕМОРАНДУМУ є взаємодія Сторін задля створення умов для якісної професійної підготовки здобувачів фахової передвищої освіти, підвищення мотивації молоді та сприяння інтеграції у європейський освітній простір.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/04/20240423_135517-1024x768.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/04/20240423_140643-1024x942.jpg)
Leave a Reply