![IMG_0002](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_0002-678x381.jpg)
На нашому благодійному ярмарку вдалося зібрати 32400 грн., які спрямують на підтримку наших захисників. Особлива подяка викладачам та студентам нашого Коледжу, які згуртовано організували такий важливий у цей час захід! Також було дуже приємно отримати подяку за підтримку Збройних сил України від директорки департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської обласної військової адміністрації Марʼяни Марусинець! Разом до перемоги! Віримо в Україну💙💛 Віримо в ЗСУ💙💛
Leave a Reply