![zobrazhennya_viber_2024-07-08_12-46-41-935](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/07/zobrazhennya_viber_2024-07-08_12-46-41-935-678x381.jpg)
Багато років циклова комісія фінансово-облікових дисциплін активно та плідно співпрацює зі стейкголдерами нашого міста- банківськими установами, серед яких за останні роки провідне місце займає АТ «ОТР Банк» та АТ «Ощадбанк», які щороку активно приймають наших студентів для різноманітних заходів, проходження практики та працевлаштування.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/07/zobrazhennya_viber_2024-07-08_12-46-33-931-1024x576.jpg)
Метою практичної підготовки є вивчення різноманітних видів операцій, які виконують комерційні банки, що пов’язані з кредитно-розрахунковим обслуговуванням суб’єктів господарської діяльності, кредитуванням, проведенням валютних операцій, наданням своїм клієнтам нетрадиційних банківських операцій та послуг.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/07/zobrazhennya_viber_2024-07-08_12-47-57-245-768x1024.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/07/zobrazhennya_viber_2024-07-08_12-48-18-118-768x1024.jpg)
Самостійне дослідження діяльності банківських установ, його практичне вивчення дозволило студентам продемонструвати вміння використовувати здобуті теоретичні знання та сформовані практичні навички, які необхідні в діяльності банківського працівника.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/07/zobrazhennya_viber_2024-07-08_12-47-44-570-768x1024.jpg)
Здобувачі освіти оцінили важливість цієї професії, особливо в воєнний час, окреслили основні плюси і мінуси професії. Студенти виділили важливі якості банківського працівника: уважність, відповідальність, цілеспрямованість, ініціативність, готовність до самоосвіти, оперативність, здатність швидко знаходити правильні рішення, зібраність, чіткість при виконанні професійних обов’язків, дисциплінованість, ощадливість, комунікабельність, знання психології.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/07/zobrazhennya_viber_2024-07-08_12-48-05-824-768x1024.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/07/zobrazhennya_viber_2024-07-08_12-47-24-413-768x1024.jpg)
Всі здобувачі освіти виконали звіти, в повному обсязі розкрили всі теми та успішно захистили їх.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/07/zobrazhennya_viber_2024-07-08_12-47-14-886-1024x461.jpg)
Дякуємо директору АТ “ОТР Банк” Сергію Федині та начальнику філії – Закарпатського обласного управління АТ «Ощадбанк» Степану Німчуку за співпрацю, а нашим студентам за гідне представлення нашого коледжу.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/07/otpbranch.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2024/07/360_240_1679063507-517.jpg)
Дякуємо нашим ЗСУ за можливість навчатися та навчати!
Голова циклової комісії фінансово-облікових дисциплін
– Валерія СМОЧКО
Leave a Reply