В Ужгородському торговельно-економічному коледжі відбувся конкурс творчих студентських робіт з органічної хімії

31 травня 2018 року в Ужгородському торговельно-економічному коледжі КНТЕУ відбувся конкурс креативних студентських робіт з дисципліни «Органічна хімія». Студенти втілили набуті знання зі спецхімії у свої творчі роботи. Кожен зі студентів запропонував індивідуальну спроектовану або сконструйовану шарострижневу модель органічної речовини і назвав її за міжнародною номенклатурою UIPAC.

Ініціатором та організатором конкурсу була викладач спецхімії Еріка Огарь. Студентам наголосили, що система креативної хімічної освіти спрямована на формування їх творчого мислення, розвиток інтелектуальних здібностей.
Студентські роботи дивували різноманіттям: проектування моделей органічних сполук у 3D форматі, вишивка, рухомі обертові механізми, страви-трансформери із зображенням органічних речовин, хімічні прикраси та ряд інших.
В коледжі щороку проходять такі конкурси. Кожного разу студенти демонструють неабияку креативність та винахідливість. Конкурс показав юнакам та дівчатам, що навіть такі складні дисципліни, як спецхімія, можна вивчати весело і цікаво.

Еріка Огарь,
викладач УТЕК КНТЕУ

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*