![lv_2](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/lv_2-678x381.jpg)
Студенти другого курсу спеціальності “Облік і оподаткування” Ужгородського торговельно-економічного коледжу разом з викладачем Світланою Голубкою та лаборантом Наталією Попкою побували 29 травня 2018 року у м.Львів та здійснили навчально-пізнавальну екскурсію.
Юнаки та дівчата побачили 5 християнських церков, що є родзинками міста: Гарнізонний храм святих апостолів Петра і Павла, Латинський кафедральний собор, Церкву святих Ольги та Єлизавети, Собор святого Юра, Успенську церкву.
Студенти побачили пам’ятку архітектури ХІХ ст. палац Потоцьких, Венеційський дворик (ХVІ ст.). Побували в Музеї історичних коштовностей “Королівські зали”. На завершення екскурсії студенти влаштували фотосесію на фоні Львівського оперного театру.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/lv_2-1-1024x768.jpg)
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/lv_3-1024x768.jpg)
Leave a Reply