Викладачі та студенти Ужгородського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ побували в одному з найбільших зоопарків Угорщини.

17 березня 2019 року група студентів та викладачів Ужгородського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ відвідала другий за розміром зоопарк в Угорщині в курортному містечку Состо за 5 км від м.Ніредьгаза. Цей маршрут є популярним серед закарпатців. Деякі студенти вперше побували за кордоном і змогли на власному досвіді переконатися в перевагах безвізового режиму. Організували поїздку викладачі УТЕК КНТЕУ Тетяна Слабак та Світлана Голубка.


Студенти побачили величезну кількість представників флори та фауни з різних куточків нашої планети, які розташувалися на території 35 га. Всі тварини знаходяться у зручних вольєрах, які облаштовані так, щоб вони почували себе як у природних умовах. Кожний відвідувач міг придбати корм та власноруч погодувати деяких тварин. Особливо студентам сподобався жираф, який вже привчений до смаколиків з рук туристів і радісно їх очікує. Всі тварини розташовані в зоопарку за континентальним принципом: якась частина зоопарку — це Австралія, якась — Африка тощо. Особливо вразив океанаріум з куполоподібним акваріумом над головами відвідувачів. Студенти відмітили, що бачити в себе над головою справжню живу акулу незвично, цікаво і моторошно.
Щодня зоопарк пропонує різноманітні розважальні шоу з участю тварин. В неділю 17 вересня студенти та викладачі коледжу стали глядачами такого дійства. Вони побачили виступ морських ссавців.
Подорож залишила глибокий емоційний слід, сприяла екологічному вихованню молоді та надихнула до нових пізнавальних подорожей.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*