![24_02_2020_1](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/24_02_2020_1-678x381.jpg)
Леся Українка – геніальна дочка нашого народу, письменниця, перекладачка, громадська діячка. Вона залишила нам у спадок безцінний скарб своєї творчості.
В лютому українці відмічають день народження письменниці.
З цієї нагоди студенти-першокурсники спеціальностей “Готельно-ресторанна справа”, “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність” та “Облік і оподаткування” побували на літературних вечорницях у читальній залі Закарпатської обласної бібліотеки для дітей та юнацтва. Хлопцям та дівчатам показали презентацію про життєвий і творчий шлях Лесі Українки. Студенти коледжу читали поезії видатної співвітчизниці.
![](https://utek.uz.ua/wp-content/uploads/2023/09/24_02_2020_2.jpg)
Leave a Reply